11 Aralık 2022 günü Bartın’da oynanan Bartınspor- Polatlı Belediyespor karşılaşması sonrasında polisin taraftar grubuna müdahale ettiği anları görüntüleyen Halkın Sesi gazetesinin sahibi Halil Tekin polis şiddetine maruz kaldı.
Tekin görüntü aldığı esnada polis tarafından yerlerde sürüklendi. Polisler, gazeteciyi yere yatırıp, darp ederek telefonunu almaya çalıştı. Konuya tepki gösteren Basın Konseyi, Tekin’e şiddet uygulayan polislerin gerekli cezayı bir an önce almaları yönünde çağrı yaptı (11 Aralık).